top of page

SYT CATERİNG

Dün, Bugün ve Gelecekte...

1997 yılında kurulan SYT Catering her geçen sene daha da büyüyerek sektörün lider Catering firmalarından biri olmanın gurunu ve sevincini yaşamaktadır. 1000 m2 kapalı üretim alanı bulunan SYT Catering, yöneticilerinin otelcilik okulu eğitimli olmaları, üretimde çalışan personelin de mesleki eğitimler almış olmaları başarımızın temelini oluşturmaktadır. SYT Catering, günde 10.000 adet toplu yemek üretimi ile Merkezi üretim ve Yerinde Üretim ( proje mutfak alanında ) yapan kuruluş olup, merkezi kalite kontrol sistemi ile toplu satın alma standartları mantığı içinde üretim maliyetlerini düşürebilmekte ve bu yolla da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun bütçeler ile sunmaktadır.

Yemek Yaparken Amacımız...

Amacımız, siz değerli müşterilerimize SYT Catering güvencesinde, çalışanlarınızın talep ve istekleri doğrultusunda kurum beslenmesi ile beraber motivasyonların da en üst düzeyde sürekliliğini sağlamaktır.

- Dengeli beslenme.
- Sağlık için gereksindiğiniz gıdaların alınması.
- Çeşitlilik ile farklılık yaratılması.
- Ağız tadında yemekler sunma.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların öngördüğü koşullar çerçevesinde yaratıcı çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin en kaliteli, lezzetli, hijyenik ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

KALİTE BELGELERİMİZ

1.png
3.png
2.png
4.png
bottom of page